O NÁS

Tenisová škola Brno se zaměřuje na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonnostních skupin. Začínající nebo pokročilé hráče vedeme od samého začátku k modernímu tenisu, důraz klademe na perfektní technické provedení a vyrovnanost všech úderů. Tenisová škola Brno

Tréninkové programy jsou uzpůsobeny věku a potřebám jednotlivých hráčů, cílem je poskytnout komplexní tréninkovou péči. Důležitou součástí tréninkového procesu jsou pohybová cvičení zaměřená na všestranný rozvoj koordinačních schopností a dovedností. Při trénincích využíváme nejrůznějších pomůcek k tomu, aby byl trénink pestrý a zároveň i zábavný.

Tréninky v tenisové škole jsou vedeny ve skupinách nebo je po dohodě možné sestavit efektivní individuální tréninkový program. Do lekcí tenisu promítáme nejen naše vlastní zkušenosti a individuální potřeby žáků, ale i nové profesionální metodické postupy. Výuka pomáhá při zlepšování techniky a jistoty tenisových úderů, koordinačních pohybů, zvyšování tělesné kondice, do budoucna dává možnost závodního hraní na turnajích a v neposlední řadě získání nových přátel.

Cílem naší tenisové školy jsou usměvavé děti s dobrými tenisovými základy a přirozenou radostí ze hry! Tréninkový proces probíhá pod vedením zkušených tenisových trenérů ČTS s přihlédnutím k věku a úrovni trénovanosti. Tenisová škola Brno se může pochlubit příjemným zázemím, polohou i dostupností, přijatelnou cenou a profesionálním týmem trenérů.

Tenisovou školu Brno zaštiťuje zkušený tenisový trenér dětí a mládeže Filip Gardavský. Tenisová škola Brno

Od října 2016 jsme zahájili tenisovou přípravku v Mateřské školce Kometka. Šikovné děti a skvělé sportovní prostory jsou pro nás velkou výzvou, jak děti hravou formou přivést k všestrannému rozvoji pohybových schopností, základních tenisových dovedností a vytvoření pozitivního vztahu ke sportu.

Najdete nás kousek od centra Brna na tenisových kurtech SKP Kometa Brno.

V době halové sezóny (listopad až duben) trénujeme v tenisové hale Moravské Slávie Brno na ulici Vojtova.

Veškeré novinky ohledně tréninků a akcí tenisové školy najdete v sekci AKTUALITY.

Dejte dětem možnost aktivně a pozitivně trávit volný čas.

PROVOZNÍ ŘÁD

  

Aktuality

archív