Již osmým rokem pořádáme pro úplné začátečníky i pokročilé mladé tenisty oblíbené příměstské tenisové tábory v nádherném prostředí areálu SKP Kometa Brno. Čeká nás léto v pohybu.

Přejete si, aby vaše dítě sportovalo i o prázdninách? Váš malý sportovec je šikovný, ale nikdy nedržel tenisovou raketu v ruce? Přihlaste ho k nám na letní tenisovo - sportovní příměstský tábor.

Dětem nabízíme skvělou možnost, jak strávit aktivní týdny o letních prázdninách. Příměstský tenisový tábor je ideální příležitost, jak začít nebo si jen tenis hravou a zábavnou formou vyzkoušet. Všichni si kromě zlepšení tenisové úrovně odnesou i spoustu nezapomenutelných zážitků. Každý den si děti užijí tenisové tréninky, kondiční cvičení, hry, tvoření a výlety (Jungle park, Vida zábavný vědecký park, výlet na kolech, fotbalgolf atd.). Vše bude na domluvě, kam děti budou chtít vyrazit. Během celého dne nebude čas na mobil ani sezení u počítače a děti se večer vrátí domů plné zážitků a zdravě vysportované a unavené. Vlastní raketa není nutnost.

Dejte dětem možnost aktivně a pozitivně trávit volný čas.

Termíny pro léto 2023

  • 3.7.   -   7.7.2023
  • 10.7. - 14.7.2023
  • 31.7. -   4.8.2023
  • 7.8.   - 11.8.2023
  • 28.8. -   1.9.2023

Všechny děti si vždy užijí spoustu legrace, sportovních aktivit a také budou mít možnost poznat nové kamarády.

Vhodné pro děti i mladistvé ve věku od 6 do 15 let.

Více informací najdete ZDE.

Tenisová škola Brno

Aktuality

archív