VŠEOBECNÁ POHYBOVÁ PRŮPRAVA

Všeobecná pohybová průprava je základ pro přirozený sportovní rozvoj vašeho dítěte.

V dnešní době plné mobilů, tabletů a notebooků, která neposkytuje dětem možnost přirozené formy pohybu je velmi důležité dbát na správný rozvoj jejich pohybového aparátu. Našim cílem je pomocí všesportovní přípravy, pozitivní motivace a přátelského prostředí vytvořit u dětí kladný vztah ke sportu i k aktivnímu životnímu stylu.

Zaměřujeme se na pohybové činnosti důležité pro správný fyzický vývoj dítěte, zdokonalujeme již naučené dovednosti a vytváříme základ pro další sportovní aktivity. Díky širokému použití tréninkových pomůcek a her rozvíjíme základní pohybové dovednosti, koordinaci, obratnost, rychlost, sílu, rovnováhu, prostorovou orientaci, zlepšení správného držení těla a flexibilitu.

Kurzy všeobecné pohybové průpravy budou probíhat od konce dubna 2023 v nádherném prostředí areálu SKP Kometa Brno kousek od centra Brna.

 

Aktuality

 • Jarní prázdniny 2023

  V týdnu od 13.3. do 17.3 nebudou z důvodu jarních prázdnin probíhat pravidelné tréniky dle rozvrhu.

 • Prázdninové příměstské tenisové tábory 2023

  Již osmým rokem pořádáme pro úplné začátečníky i pokročilé mladé tenisty oblíbené příměstské tenisové tábory v nádherném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

 • Podzimní kurz tenisu

  Od pondělí 5.9.2022 zahajujeme tréninkové lekce podzimního kurzu na venkovních kurtech v areálu SKP Kometa Brno.

 • Letní prázdniny 2022

  Po domluvě nabízíme možnost individuálních tenisových tréninků.

 • Prázdninové příměstské tenisové tábory 2022

  Letní prázdniny se blíží, dejte dětem možnost aktivně a pozitivně trávit volný čas. Turnusy se rychle plní, ale pár volných míst ještě zbývá.

 • Jarní kurz tenisu

  Od pondělí 25.4.2022 zahajujeme tréninkové lekce na venkovních kurtech v krásném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

archív