PŮJČOVNA

Plánujete strávit odpoledne v terénu a chtěli byste vyzkoušet něco nového?

Nemusíte hned kupovat věc, kterou využijete jen pár dní v roce nebo nevíte, jestli vás bude bavit. V naší půjčovně najdete paddleboardy a balanční desky pro všechny věkové, výškové i váhové kategorie.

Půjčovna paddleboardů Brno

Paddleboarding neboli SUP (Stand Up Paddling) je všestranná sportovně-relaxační aktivita při které se jezdec na nafukovacím nebo pevném plováku pomocí dlouhého pádla pohybuje různým směrem, přičemž při této činnosti se může na plováku přemisťovat. Může na něm stát, sedět či dokonce cvičit jógu. Věková hranice není v tomto případě stanovena, u dětí je samozřejmě vždy nutný dohled dospělé osoby. Jízda na plováku je snadná, v podstatě kdokoli, kdo se na něj postaví, se dokáže již po několika minutách hladce projíždět na hladině, v nejhorším případě prostě spadne do vody. Během jízdy navíc člověk zapojuje řadu klíčových svalových systémů, od lýtkových svalů nohou přes břišní svaly a prakticky celou horní část těla. Při správné intenzitě pádlování je možné na prkně zlepšit celkovou fyzickou kondici, vytvarovat postavu a shodit nějaké to kilo. Více ZDE.

Půjčovna balančních desek Brno

Při používání balanční desky je cvičení zábava, dřina, ale také výzva učit se novým věcem. Posílením středu těla odbouráte bolesti zad, zlepšíte celkovou koordinaci a kondici, snížíte zátěž přenášenou na páteř a celkově zlepšíte vnímání a cit. Ve skutečnosti ale cvičením na balanční desce trénujete i svaly, o kterých jste ani nevěděli, že existují, protože je v akci celé vaše tělo. Více ZDE.

Co je potřeba

Podmínkou pro půjčení paddleboardu nebo balanční desky je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení vybavení vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění paddleboardu nebo balanční desky. Jestliže se po zapůjčení rozhodnete pro nákup paddleboardu nebo balanční desky u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 2 dny) odečtena z ceny paddleboardu nebo balanční desky. Nemusíte se rozhodnout hned, tato částka vám bude odečtena do 14 ti dnů od půjčení.

Upozornění

Jízda na vypůjčeném paddleboardu nebo trénink na vypůjčené balanční desce je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody nebo újmu na zdraví či majetku, které způsobíte.

Aktuality

archív