OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420774388688 | tenisovaskolabrno@seznam.cz

Půjčovna

Plánujete strávit odpoledne v terénu a chtěli byste vyzkoušet něco nového?

Nemusíte hned kupovat věc, kterou využijete jen pár dní v roce nebo nevíte, jestli vás bude bavit. V naší půjčovně najdete koloběžky, elektrokoloběžky a paddleboardy pro všechny věkové, výškové i váhové kategorie.

Půjčovna koloběžek Brno

Koloběžka je originální dopravní prostředek pro váš aktivní odpočinek, zábavu, jízdu po městě či na delší výlety, skvělým doplňkem jsou i při pořádání firemních akcí. Nemůžete zvolit lépe! V naší půjčovně najdete koloběžky pro všechny věkové, výškové i váhové kategorie. Stavte se u nás, s výběrem vám rádi pomůžeme. Veškeré koloběžky mají pravidelný servis a údržbu. Více ZDE.

Půjčovna elektrokoloběžek Brno

Jízda na elektrokoloběžce je zážitek sám o sobě! Ve městě je tento hbitý, kompaktní a dostatečně rychlý dopravní prostředek k nezaplacení. Vyřeší za vás problém s parkováním a v případě potřeby ji vezmete s sebou do MHD. Vyzkoušejte si ji přímo v prostředí, ve kterém byste ji chtěli pravidelně používat nebo vyrazte na okružní jízdu třeba po městských památkách. U nás se na minuty a ujeté kilometry dívat nemusíte, elektrokoloběžky půjčujeme i na celé dny. Elektrokoloběžky jsou vždy zkontrolované a plně nabité, takže si je můžete užít bez stresu. Více ZDE.

Půjčovna paddleboardů Brno

Paddleboarding neboli SUP (Stand Up Paddling) je všestranná sportovně-relaxační aktivita při které se jezdec na nafukovacím nebo pevném plováku pomocí dlouhého pádla pohybuje různým směrem, přičemž při této činnosti se může na plováku přemisťovat. Může na něm stát, sedět či dokonce cvičit jógu. Věková hranice není v tomto případě stanovena, u dětí je samozřejmě vždy nutný dohled dospělé osoby. Jízda na plováku je snadná, v podstatě kdokoli, kdo se na něj postaví, se dokáže již po několika minutách hladce projíždět na hladině, v nejhorším případě prostě spadne do vody. Během jízdy navíc člověk zapojuje řadu klíčových svalových systémů, od lýtkových svalů nohou přes břišní svaly a prakticky celou horní část těla. Při správné intenzitě pádlování je možné na prkně zlepšit celkovou fyzickou kondici, vytvarovat postavu a shodit nějaké to kilo. Více ZDE.

Co je potřeba

Podmínkou pro půjčení koloběžky, elektrokoloběžky nebo paddleboardu je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení vybavení vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění koloběžky, elektrokoloběžky nebo paddleboardu. Jestliže se po zapůjčení rozhodnete pro nákup koloběžky, elektrokoloběžky nebo paddleboardu u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však za 1 den) odečtena z ceny koloběžky, elektrokoloběžky nebo paddleboardu. Nemusíte se rozhodnout hned, tato částka vám bude odečtena do 14 ti dnů od půjčení.

Upozornění

Jízda na vypůjčené koloběžce, elektrokoloběžce nebo paddleboardu je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody nebo újmu na zdraví či majetku, které způsobíte.

Aktuality

archív