Dopřejte dětem týden, na který nezapomenou. Devátý ročník oblíbených příměstských tenisových táborů pro úplné začátečníky i pokročilé mladé tenisty pod vedením kvalifikovaných trenérů v jedinečném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

Váš malý sportovec je šikovný, ale nikdy nedržel tenisovou raketu v ruce? Přejete si, aby vaše dítě sportovalo i o prázdninách? Přihlaste ho k nám na letní tenisovo - sportovní příměstský tábor.

Příměstský tenisový tábor je ideální příležitost, jak začít nebo si jen tenis hravou a zábavnou formou vyzkoušet. Dětem nabízíme skvělou možnost, jak strávit aktivní týdny o letních prázdninách. Všichni si kromě zlepšení tenisové úrovně odnesou i spoustu nezapomenutelných zážitků. Každý den si děti užijí tenisové tréninky, kondiční cvičení, hry, tvoření a výlety (Jungle park, Vida zábavný vědecký park, výlet na kolech, fotbalgolf atd.). Vše bude na domluvě, kam děti budou chtít vyrazit. Během celého dne nebude čas na mobil ani sezení u počítače a děti se večer vrátí domů plné zážitků a zdravě vysportované a unavené. Tréninky jsou vedeny zkušenými trenéry ČTS s dlouholetou praxí v práci s dětmi.

Termíny pro léto 2024

  • 8.7.  - 12.7.2024
  • 15.7. - 19.7.2024
  • 19.8. - 23.8.2024
  • 26.8. - 31.8.2024

Všechny děti si vždy užijí spoustu legrace, sportovních aktivit a také budou mít možnost poznat nové kamarády.

Vhodné pro děti i mladistvé ve věku od 6 do 15 let, vlastní raketa není nutnost.

Více informací a on-line přihlášku najdete ZDE.

Aktuality

archív