TESTOVÁNÍ TENISOVÝCH RAKET BRNO

Strávili jste hromadu času zkoumáním parametrů nové tenisové rakety, ale stále si nejste jistí, jestli bude vaší hře sedět?

Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, jediná spolehlivá cesta, jak vybrat tenisovou raketu je vyzkoušet si ji přímo v akci. I když se snažíme rakety testovat a popisovat co nejlépe, mnohdy vám raketa, na kterou jsou nejlepší reference nemusí sednout, proto si u nás vyhlédnutou raketu můžete naplno otestovat ještě před nákupem. Nabízíme také možnost si raketu vyzkoušet přímo s kvalifikovaným trenérem, který vám kromě doporučení vhodné tenisové rakety také pomůže s odstraněním technických chyb. Tenisová škola Brno

Co je potřeba

Za jeden celý testovací den zaplatíte 250 Kč / raketa, na jedno testování je možné zapůjčit více raket. Podmínkou pro půjčení rakety je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy 2500 Kč (v hotovosti) / raketa. Po vrácení rakety vám bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození nebo odcizení rakety. Jestliže se po zapůjčení rozhodnete pro nákup rakety u nás, bude vám částka za půjčovné (maximálně však 500 Kč / raketa) odečtena z ceny rakety. Testovat můžete i jiné modely, částku za půjčovné vám odečteme do 14 ti dnů od testování.

Naše rakety připravené k testování si můžete prohlédnout ZDE.

Aktuality

 • Jarní prázdniny 2023

  V týdnu od 13.3. do 17.3 nebudou z důvodu jarních prázdnin probíhat pravidelné tréniky dle rozvrhu.

 • Prázdninové příměstské tenisové tábory 2023

  Již osmým rokem pořádáme pro úplné začátečníky i pokročilé mladé tenisty oblíbené příměstské tenisové tábory v nádherném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

 • Podzimní kurz tenisu

  Od pondělí 5.9.2022 zahajujeme tréninkové lekce podzimního kurzu na venkovních kurtech v areálu SKP Kometa Brno.

 • Letní prázdniny 2022

  Po domluvě nabízíme možnost individuálních tenisových tréninků.

 • Prázdninové příměstské tenisové tábory 2022

  Letní prázdniny se blíží, dejte dětem možnost aktivně a pozitivně trávit volný čas. Turnusy se rychle plní, ale pár volných míst ještě zbývá.

 • Jarní kurz tenisu

  Od pondělí 25.4.2022 zahajujeme tréninkové lekce na venkovních kurtech v krásném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

archív