Tenisová škola Brno

O NÁS

Tenisová škola Brno se zaměřuje na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonnostních skupin, důraz klademe na perfektní technické provedení a vyrovnanost všech úderů. Tréninky probíhají v nádherném prostředí areálu SKP Kometa Brno kousek od centra Brna. Veškerá tenisová výuka je pod vedením zkušených tenisových trenérů s licencí ČTS.

Více

Tenisová škola Brno

VÝUKA A KURZY TENISU

Tréninkové programy jsou uzpůsobeny věku a potřebám jednotlivých hráčů. Pro začátečníky i pokročilé hráče je možné zorganizovat skupinový nebo individuální trénink s tenisovým trenérem.

Více

Tenisová škola Brno

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tenisové tábory jsou ideální příležitostí, jak začít nebo si jen tenis hravou a zábavnou formou vyzkoušet. Mimo výuky tenisu a teorie je pro děti po celý den rovněž připraven zábavný program.

Více

Tenisová škola Brno

POHYBOVÁ PRŮPRAVA

Všeobecná pohybová průprava je důležitá pro správný fyzický vývoj dítěte a je základem v každém sportu. Zaměřujeme se na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.

Více

Aktuality

 • Jarní prázdniny 2023

  V týdnu od 13.3. do 17.3 nebudou z důvodu jarních prázdnin probíhat pravidelné tréniky dle rozvrhu.

 • Prázdninové příměstské tenisové tábory 2023

  Již osmým rokem pořádáme pro úplné začátečníky i pokročilé mladé tenisty oblíbené příměstské tenisové tábory v nádherném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

 • Podzimní kurz tenisu

  Od pondělí 5.9.2022 zahajujeme tréninkové lekce podzimního kurzu na venkovních kurtech v areálu SKP Kometa Brno.

 • Letní prázdniny 2022

  Po domluvě nabízíme možnost individuálních tenisových tréninků.

 • Prázdninové příměstské tenisové tábory 2022

  Letní prázdniny se blíží, dejte dětem možnost aktivně a pozitivně trávit volný čas. Turnusy se rychle plní, ale pár volných míst ještě zbývá.

 • Jarní kurz tenisu

  Od pondělí 25.4.2022 zahajujeme tréninkové lekce na venkovních kurtech v krásném prostředí areálu SKP Kometa Brno.

archív